Murat Ofset Matbacılık

1986 yılında Murat Ofset Matbaacılık adıyla kurulmuş olan firmamız, günümüze kadar siz müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaya çalışmıştır.

Bünyesinde Grafik Tasarım, Ofset baskı, baskı öncesi ve baskı sonrasını bulunduran firmamız en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaya ilke edinmiştir.

Bu ilke doğrultusunda büyüyen iş hacmi ve talepler sonucunda üretim parkurunu günümüz teknolojisi ile daha da geliştirerek; standartları da aşmayı kendine bir hedef olarak belirlemiştir. Bu kapsamda makine parkuruna son teknoloji olan 4 renk Haiderberg Speedmaster ofset makine katarak müşterilerine daha hızlı ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Amacımız müşteri memnuniyetini de en üst düzeyde tutmaktır.

Her işte uzmanlaşma önemlidir. Matbaacılık sektörü de bizimde iddialı ve uzmanlaştığımız kısım mezuniyet albümleri ve dergileridir. Firmamız yıllık ve dergi yapımında sizinle beraber yeni farklı ve özgün çalışmalarla her yıl uzman kadrosu ile başarılarına yenilerini katmıştır.

Anı bilgilerinin toplanma sürecinde; okul müdürleri, sorumlu öğretmenler ve sorumlu öğrenciler için kontrolü kolay bir işleyiş sağlamak için biz, web otomasyonu sistemini de hayata geçirmiş bulunmaktayız. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz yerden giriş yapıp okulunuzla ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabileceğiniz gibi istediğiniz resim ve yazı girişini de zahmetsiz ve kolay şekilde yükleyebileceksiniz.

Mezuniyet yıllıklarınız ve okul dergilerinize; 25 yıllık tecrübemiz, profesyonel personelimiz ve teknolojik makine parkurumuzla yanınızdayız...